Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

Zapraszamy do spędzenia wieczoru sylwestrowego w teatrze. 31 grudnia o godz. 18.00 i 21.30 zobaczycie Państwo przedpremierowo prześmieszną farsę Hotel Westminster Ray'a Cooney'a w reżyserii mistrza tego gatunku Jerzego Bończaka.

Hotel Westminster to perełka wśród fars. W pewnym londyńskim hotelu zatrzymują się wpływowy polityk z partii rządzącej z żoną oraz posłanka partii opozycyjnej. Jeśli do tego dorzucimy kochankę owego polityka, wścibską pokojówkę i fajtłapowatego sekretarza, możemy się spodziewać lawiny nieprawdopodobnych zdarzeń. Warto dodać, że politycy pracują właśnie nad... ustawą obyczajową.

Tradycyjnie, w sylwestrowy wieczór zapraszamy Państwa na lampkę szampana i poczęstunek. Zapraszamy do wspólnego przywitania nowego roku.

Więcej o spektaklu

Cena biletu: 120 zł
Bilety dostępne od 8 października w kasie Teatru. Rezerwacja: 24 266 38 08, 24 262 48 40

Prosimy o przemyślane zakupy - zwrotów biletów na to wydarzenie nie przyjmujemy.