Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

Koleją do kultury

Każdy, kto okaże w kasie Teatru bilet Kolei Mazowieckich, kupi bilet ulgowy na nasz spektakl.*

„Koleją do kultury” to znakomita propozycja zarówno dla miłośników kolei, jak i kultury. Podróżujący Kolejami Mazowieckimi, po okazaniu biletów, będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek do muzeów, skansenów i teatrów.
Do programu dołączyło 12 instytucji kultury z całego Mazowsza. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

*Dotyczy spektakli własnych Teatru, dla których przewidziano bilety ulgowe.

Regulamin promocji

 

Nauczyciele kupują taniej

Każdy nauczyciel, który zorganizuje i przyprowadzi grupę dzieci lub młodzieży na nasze przedstawienie, otrzyma od nas karnet upoważniający do zakupu dwóch biletów ulgowych na dowolny spektakl Teatru Dramatycznego.

Regulamin promocji