Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

Ten wyjątkowy sezon rozpoczynamy w środku wakacji. 7 sierpnia zapraszamy na premierę spektaklu "Gdyby można było...". Sylwia Krawiec i Szymon Cempura zabiorą nas w podróż do wojennego Płocka, żeby opowiedzieć historię Heleny Bodek, młodej Żydówki, której radość życia pozwoliła przetrwać najgorsze. A to wszystko na dużej scenie, na której zasiądziecie również Państwo. Do zobaczenia na scenie!

Więcej o spektaklu

Promocja w sierpniu
Przy zakupie biletu przez internet - zniżka 50%

Kup bilet

Zapewniamy bezpieczeństwo sanitarne.

Zasady udziału w spektaklach teatru w związku z reżimem sanitarnym.

  • ilość miejsc na widowni jest ograniczona
  • miejsca na widowni są wyznaczone z zachowaniem bezpiecznej odległości
  • szatnia jest zamknięta
  • widownia oraz miejsca dostępne dla Widzów są dezynfekowane
  • zapewniamy środki do dezynfekcji
  • widzowie mają obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczki, przyłbice)
  • przed spektaklem należy wypełnić druk oświadczenia identyfikującego, które będzie przechowywane w Teatrze przez 2 tygodnie, a po tym okresie ulegnie zniszczeniu.

Zdjęcia z próby autorstwa Moniki Mioduszewskiej-Olszewskiej

GALERIA ZDJĘĆ