Jak się robi teatr? - Fotorelacja ze spotkania

Data: 20 09 2018

Co jest potrzebne, żeby stworzyć teatr? Jak się to robi? Jakich specjalistów trzeba ściągnąć do miasta? I czy Płock był gotowy na teatr? Tegoroczne Europejskie Dni Dziedzictwa, skupione wokół hasła „Niepodległa dla wszystkich”, uczciliśmy wieczorem opowieści o powstaniu płockiego Teatru. Niebawem (...)

Gwiazdy rdzewieją na dnie Wisły - prapremiera

Data: 19 09 2018

6 października zapraszamy na prapremierę sztuki Gwiazdy rdzewieją na dnie Wisły Bohdana Urbankowskiego w reżyserii Marka Mokrowieckiego. Scenografię i kostiumy do tego widowiska zaprojektował Krzysztof Małachowski.  Dramat powstał na zamówienie płockiego Teatru, a jego fabuła oparta jest na wydarzeniach wojny (...)

Gwiazdy rdzewieją na dnie Wisły - wywiad z Bohdanem Urbankowskim

Data: 19 09 2018

Docenianie to pełen obłudy rytuał – zabiera czas; a spełnienie oznaczałoby koniec sensu życia.   Sprzymierzeńcy i wrogowie Romantyzmu   Z dr. Bohdanem Urbankowskim – poetą i filozofem, twórcą ruchu Nowego Romantyzmu, kierownikiem literackim płockiego Teatru w latach 1982-2011, autorem sztuki Gwiazdy rdzewieją na (...)

Widzowie, kim jesteście?

Data: 17 09 2018

Prowadzimy badanie publiczności Drodzy widzowie, we wrześniu i październiku będziemy prowadzić badanie publiczności. Chcemy się dowiedzieć, kim jesteście i jakie macie potrzeby, żeby móc się dla Was zmieniać na lepsze. Bardzo prosimy o pomoc – od tego, ile osób wypełni ankiety, (...)

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Data: 12 09 2018

7 października o godz 19.00 zapraszamy na spektakl Gwiazdy rdzewieją na dnie Wisły w ramach akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Bilety w cenie 15 zł będą dostępne  w kasie teatru i w internetowym systemie sprzedaży od (...)

Płock za pół ceny - tańsze bilety na "Prawdę"

Data: 12 09 2018

29 września zapraszamy na spektakl Prawda w ramach akcji Płock za pół ceny. Bilety na przedstawienie w cenie 20 zł będą dostępne wyłącznie w kasie teatru od 19 września. Jedna osoba będzie mogła kupić dwa bilety.

Ruszyła elektroniczna sprzedaż biletów

Data: 12 09 2018

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że uruchomiliśmy elektroniczną sprzedaż biletów. Na stronie bilety.teatrplock.pl możecie kupić bilety na przedstawienia popołudniowe. Regulamin sprzedaży znajdziecie tu.  

Wrześniowa promocja - bilety grupowe na bajki za 10 zł

Data: 05 09 2018

Zaczynamy nowy sezon teatralny i z tej okazji mamy dla Państwa promocyjną ofertę na bajki. Do końca września bilety grupowe będą kosztować tylko 10 zł. Rezerwacja pod numerem 24 266 38 08. Serdecznie zapraszamy. Czekają na Was Królewna Śnieżka i (...)

Zapraszamy do Sierpca na "Dziady"

Data: 30 08 2018

22 września o godz. 19.00 zapraszamy do Sierpca. Przy ulicy Stefanii Sempołowskiej, w ruinach XIV-wiecznego kościoła, wystawimy "Dziady" w reżyserii Marka Mokrowieckiego. Spektakl będzie częścią projektu "Wrześniowe spotkania ze sztuką" realizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych "Nasze Zatorze". Wstęp na wydarzenie jest (...)

Jak się robi teatr? Europejskie Dni Dziedzictwa w Teatrze

Data: 08 08 2018

Europejskie Dni Dziedzictwa Niepodległa dla wszystkich Jak się robi teatr? Scena. Ludzie. Historie Co jest potrzebne, żeby stworzyć teatr? Jak się to robi? Jakich specjalistów trzeba ściągnąć do miasta? I czy Płock był gotowy na teatr? Tegoroczne Europejskie Dni Dziedzictwa, skupione wokół programu (...)