Znajdź nas:

W naszym teatrze zagości ktoś niezwykły - Pan Niezwykły

Konferencja prasowa. W tle rozstawione rollupy i ścianki. Siedmiu gości siedzi przy trzech stolikach na których stoją mikrofony.

W naszym Teatrze zazwyczaj dzieją się rzeczy niezwykłe, lecz teraz na scenie mamy niezwykłego Pana!

Dziś w teatrze odbyła się konferencja prasowa dotycząca przygotowywanego z myślą o dzieciach i młodzieży musicalu "Pan Niezwykły". Gośćmi byli Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, prezes Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Michał Stelmański, dyrektor Teatru Marek Mokrowiecki, reżyser musicalu Marcin Kozioł, oraz aktorzy odgrywający jedne z głównych ról.

Dziennikarze mieli również możliwość obejrzeć fragmenty przestawienia, które zostały nagrodzone brawami, więc spektakl zapowiada się naprawdę dobrze. 

Bardzo cieszymy się z tego, że nasz Teatr będzie mógł przyczynić się do spełnienia postawionego przez twórców zadania w zakresie nie tylko szerzenia sztuki wśród młodzieży, lecz przede wszystkim edukacji, a w przypadku tego projektu profilaktyki związanej z przestawianiem zagrożeń czyhających na młodych ludzi w sieci. 

Musical Pan Niezwykły miał już swoją premierę w Warszawie. Teraz czas na Płock. 

Bardzo serdecznie zapraszamy, a więcej o tym bardzo rozśpiewanym, roztańczonym, kolorowym i multimedialnym przedstawieniu możecie przeczytać w tym miejscu.

Fot. Piotr Sobczak.