Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

Eric Bogosian

Seks, prochy i rock & roll

Sex, drugs, rock & roll

Przekład: Sławomir Michał Chwastowski

Reżyseria i wykonanie: Marek Walczak

Muzyka: Krzysztof Misiak

Scena Inicjatyw Aktorskich

Premiera: 9 kwietnia 2016
7 (330) premiera sezonu 2015/2016

Scena Kameralna

Czas trwania spektaklu: 75 minut

 


Żebrzący narkoman, zadowolony z siebie biznesmen, bezdomny zbierający puszki... Co ich łączy?  Amerykański sen o wspaniałym życiu i wielkim sukcesie. Wszystkie postaci w tym spektaklu szukają szczęścia. A szczęście, to dla nich seks, kasa, prochy i… rock & roll. Kiedy jednak muszą się zmierzyć ze swoim życiem, okazuje się, że nie jest ono takie piękne, jak im się wydawało, kiedy byli na haju. A uciekanie przed rzeczywistością ma swoją cenę.

Seks, prochy i rock & roll, to portret amerykańskiego społeczeństwa stworzony przez Erica Bogosiana. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że jest to również nasz portret i ciężko w nim czasami nie dostrzec swojej twarzy.

Występują:
Marek Walczak
Krzysztof Misiak (gitara)
Piotr Jędraszczak (saksofon altowy i sopranowy)

Recenzja Gazety Wyborczej

Recenzja PetroNews

Fotografie: Waldemar Lawendowski

GALERIA ZDJĘĆ