Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

Mariusz Pogonowski 

Jazda

Inscenizacja: Mariusz Pogonowski

Prapremiera: 25 lutego 2017
4 (335) premiera sezonu 2016/2017

Scena Kameralna

Czas trwania spektaklu: 60 minut


 

Są rzeczy, które zmieniają na zawsze. Kiedy dotkniesz rozgrzanej do 1500 stopni stali nawet na ułamek sekundy, ona zdąży spalić ci skórę na dłoni, a ślad pozostanie ci do końca życia. Będziesz musiał z tym żyć.

Zapraszamy na spektakl, który też może zmienić wszystko.

Mariusz Pogonowski: - Jedna dobra rozmowa może zmienić życie człowieka. Kiedy nazwiemy problem, może nastąpić punkt zwrotny, od którego wszystko zacznie się na nowo. Chcę uratować zwykłego człowieka, który chce żyć i czerpać z życia jak najwięcej. Który jest ciekawy świata. Który nie boi się świata. Tego młodego człowieka, który jeszcze bardziej chce niż wie, bardziej potrzebuje niż rozumie, bardziej jest napalony niż zdolny do podejmowania rozważnych decyzji. Chcę go przestrzec przed robieniem rzeczy ryzykownych.

Obsada:
Jego brat - Szymon Kołodziejczyk

Jego siostra - Sylwia Krawiec

Jego matka - Magdalena Bogdan

Jego tata - Piotr Bała

Inspicjent/sufler – Diana Mąka

Przedstawienie realizowane we współpracy z PKN ORLEN w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA „KULTURA Z PASJĄ”.

 

Fotografie: Waldemar Lawendowski

GALERIA ZDJĘĆ