Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

PROMOCJA!

„Skowronek” wg poezji Cypriana Kamila Norwida i Kazimierza Węgrzyna. 7 lutego (piątek), godz. 19.00 i 8 lutego (sobota) godz. 17.00. Bilet: 10 zł.

W monodramie Barbary Misiun usłyszymy wzruszające (wciąż aktualne wiersze) Cypriana Kamila Norwida, których dopełnieniem są utwory współczesnego, żyjącego poety Kazimierza Józefa Węgrzyna, z muzyką Józefa Kaniowskiego. „Skowronek” to spektakl – koncert, w którym aktorka udowadnia, że Norwida da się nie tylko czytać, ale i realizować na współczesnej scenie, i to z sukcesem. Tytuł przedstawienia zaczerpnięty od jednego z wierszy Norwida, jego premiera odbyła się w płockim Teatrze 25 października 2019 r.