Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM
Sob 05 godz. 19:00 RODZINA - premiera Duża scena
Niedz 06 godz. 16:00 BEREK, CZYLI UPIÓR W MOHERZE - spektakl z audiodeskrypcją Scena kameralna
godz. 19:00 RODZINA Duża scena
Wt 08 godz. 11:00 RODZINA Duża scena
Śr 09 godz. 11:00 RODZINA Duża scena
Czw 10 godz. 11:00 RODZINA Duża scena
Pt 11 godz. 10:00 RODZINA Duża scena
Sob 12 godz. 19:00 POD DACHAMI PARYŻA - Grand Orkiestra z Odessy - gościnnie Duża scena
Niedz 13 godz. 16:00 SZALONE NOŻYCZKI Duża scena
Wt 15 godz. 11:30 TAJEMNICZY OGRÓD Duża scena
Śr 16 godz. 09:00 TAJEMNICZY OGRÓD Duża scena
godz. 11:30 TAJEMNICZY OGRÓD Duża scena
Czw 17 godz. 11:00 MYSZY NATALII MOOSHABER - Teatr za dyszkę Duża scena
Pt 18 godz. 10:00 MYSZY NATALII MOOSHABER - Teatr za dyszkę Duża scena
godz. 17:30 BÓG MORDU - gościnnie Duża scena
godz. 20:00 BÓG MORDU - gościnnie Duża scena
Sob 19 godz. 13:00 BEREK, CZYLI UPIÓR W MOHERZE - spektakl z audiodeskrypcją Scena kameralna
godz. 16:00 BEREK, CZYLI UPIÓR W MOHERZE Scena kameralna
godz. 19:00 MYSZY NATALII MOOSHABER - Teatr za dyszkę Duża scena
Pon 21 godz. 19:00 MYSZY NATALII MOOSHABER - gościnnie w Teatrze Studio w Warszawie Inna scena
Śr 23 godz. 10:00 PINOKIO Duża scena
Czw 24 godz. 10:00 PINOKIO Duża scena
godz. 19:00 CORAZON Y ALMA - Trio flamenco - wydarzenie odwołane z przyczyn niezależnych od teatru Duża scena
Pt 25 godz. 10:00 PINOKIO Duża scena
godz. 19:00 SKOWRONEK wg poezji C. K. Norwida i K. Węgrzyna - premiera Piekiełko
Sob 26 godz. 17:00 SKOWRONEK wg poezji C. K. Norwida i K. Węgrzyna Piekiełko
godz. 19:00 SZALONE NOŻYCZKI Duża scena
Niedz 27 godz. 16:00 SZALONE NOŻYCZKI Duża scena
godz. 19:00 BEREK, CZYLI UPIÓR W MOHERZE Scena kameralna
Wt 29 godz. 09:00 TAJEMNICZY OGRÓD Duża scena
godz. 11:30 TAJEMNICZY OGRÓD Duża scena
Śr 30 godz. 09:00 TAJEMNICZY OGRÓD Duża scena
godz. 11:30 TAJEMNICZY OGRÓD Duża scena