Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

Przedstawiamy promocję dla nauczycieli.

Każdy nauczyciel, który zorganizuje i przyprowadzi grupę dzieci lub młodzieży na nasze przedstawienie, otrzyma od nas karnet upoważniający do zakupu dwóch biletów ulgowych na dowolny spektakl Teatru Dramatycznego.

Regulamin promocji

  1. Promocja skierowana jest do nauczycieli, którzy zorganizują i przyprowadzą grupę dzieci lub młodzieży na nasze przedstawienie.
  2. Każdy nauczyciel, który zorganizuje i przyprowadzi grupę dzieci lub młodzieży na nasze przedstawienie, otrzyma karnet upoważniający do zakupu dwóch biletów ulgowych na spektakle własne Teatru.
  3. Karnety nie upoważniają do zniżki na bilety na spektakle zewnętrzne.
  4. Promocja trwa od 1 lutego 2016 do odwołania.
  5. Karnety do odbioru w kasie Teatru wraz z biletami dla grupy.