Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

ATP w czasie pandemii. Skoro można, trzeba mówić o wszystkim.

Data: 07 04 2020

W płockim teatrze pracował 11 lat. Tu dorastał. Ale przyszedł czas na zmiany. Następnym przystankiem Łukasza Mąki będzie Wrocław. Do Płocka będzie wpadał, żeby zagrać Tonia w Szalonych nożyczkach czy George'a w Hotelu Westminster. Z Łukaszem Mąką rozmawiała Monika Mioduszewska-Olszewska. (...)

Od dziś Dramat liturgiczny w Pontyfikale Płockim dostepny online

Data: 06 04 2020

Misterium „Mundi Conditor, luminis Auctor, sỳderum Fabricator" - dramat liturgiczny w Pontyficale Plocense I” wystawiony 22 listopada 2019 w płockiej Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP.    Pontyfikał to księga liturgiczna z XII wieku, zawierająca obrzędy jakie towarzyszyły obchodom Triduum Paschalnego w średniowieczu. (...)

ATP w czasie pandemii. 40 lat Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Data: 06 04 2020

24 lutego Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa świętowała jubileusz 40-lecia działalności. Tym razem obchody główne odbyły się nie w płockim Teatrze, jak to miało miejsce 10 lat temu, ale w Domu Technika. Uroczystość zgromadziła rzesze przyjaciół od lat współpracujących ze Spółdzielnią, przedstawicieli (...)

Dramat Liturgiczny w Pontyfikale Płockim na You Tube

Data: 02 04 2020

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w Wielkim Tygodniu udostępnimy na swoim kanale You Tube/TeatrPlock misterium „Mundi Conditor, luminis Auctor, sỳderum Fabricator" - dramat liturgiczny w Pontyficale Plocense I”. wystawiony 22 listopada ubiegłego roku w płockiej Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP.  Film (...)

ATP w czasie pandemii. Gdyby można było... Premiera na scenie Piekiełko

Data: 02 04 2020

 Na 3 kwietnia zaplanowaliśmy premierę na Scenie Piekiełko. Gdyby można było... to wspólny projekt Sylwii Krawiec i Szymona Cempury. W oczekiwaniu na możliwość zobaczenia spektaklu na naszej scenie poczytajcie, co o nim mówią twórcy. Szymon: Gdyby można było przewidzieć, że jeden (...)

Komunikat w sprawie zwrotu biletów

Data: 01 04 2020

W związku z szerzeniem się koronawirusa SARS-COV-2 od 16 marca do odwołania przedstawienia teatru zostają zawieszone. Uprzejmie informujemy, że od 2 kwietnia 2020 r. możliwy jest zwrot pieniędzy za bilety zakupione w Kasie Teatru. Kasa biletowa Teatru jest czynna w dniach: poniedziałek – (...)

ATP w czasie pandemii. Spotkania z Powiatowymi Uniwersytetami III wieku

Data: 01 04 2020

W lutym i marcu tego roku słuchacze Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w cyklu wykładów nt. historii i bieżącej działalności Teatru Dramatycznego w Płocku. Spotkania odbywały się w siedzibach Kół i prowadzone były przez dyrektora Teatru Marka Mokrowieckiego oraz Leszka (...)

Nasi aktorzy pozdrawiają z domu. Obserwujcie nas na Facebooku i You Tube

Data: 31 03 2020

Nasi aktorzy pozdrawiają z domu. Zobaczcie, co u nich słychać. Obserwujcie nasze strony w mediach społecznościowych – bo tam cały czas jesteśmy z Wami. Facebook.com/TeatrPlock Youtube/TeatrPlock Instagram/TeatrPlocki #zostańwdomu Zachęcamy Was do tego wspólnie z naszym organizatorem Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, naszym sponsorem PKN ORLEN #akcjaedukacja (...)

ATP w czasie pandemii. Warszawski dzień na żywo z naszej sceny

Data: 31 03 2020

W piątkowy poranek 21 lutego TVP3 Warszawa transmitowała na żywo z Teatru Dramatycznego w Płocku program „Warszawski Dzień”. Gong telewizyjno-teatralny wybrzmiał punktualnie o godzinie siódmej rano. Program poprowadziła para znanych prezenterów Katarzyna Sanocka i Paweł Pochwała. Gospodarze programu w kilku (...)

ATP w czasie pandemii. Wywiad z Januszem Kijowskim

Data: 30 03 2020

Z Januszem Kijowskim, reżyserem przedstawienia Widok z mostu Arthura Millera, rozmawiał Leszek Skierski. Widok z mostu Arthura Millera to historia o włoskich imigrantach w Nowym Jorku, która wydarzyła się przeszło sześćdziesiąt lat temu. Sztuka jest wielowarstwowa, pozwalająca twórcom operować na wielu (...)