Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, iż na stronie internetowej Administratora znajduje się obowiązek informacyjny (zgodnie z art. 13 RODO), w którym wskazujemy w jaki sposób Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego ul. Nowy Rynek 11; 09-400 Płock. Prosimy o zapoznanie się z niniejszą klauzulą informacyjną

ROZUMIEM

W niedzielę spotkajcie się z nami na Facebooku

Data: 22 05 2020

W najbliższą niedzielę, 24 maja o godz. 19.00, zapraszamy do rozmowy z twórcami i twórczyniami "Dwóch teatrów" na żywo na Facebook.com/TeatrPlock. Będzie to dyskusja o spektaklu i o tym, jak zmienił się jego odbiór w czasie pandemii. Nie możemy spotkać się fizycznie, więc tworzymy (...)

Dziś premiera "Tryptyku rzymskiego". Link do filmu

Data: 18 05 2020

18 maja o godz. 18.00 zapraszamy na premierę "Tryptyku rzymskiego" Jana Pawła II w wykonaniu Henryka Jóźwiaka. Film będzie można zobaczyć do 18 czerwca.  Widzowie płockiego Teatru doskonale znają sceniczne realizacje sztuk Karola Wojtyły: Brat naszego Boga, Przed sklepem jubilera, Jeremiasz, Przekroczyć próg nadziei. Po (...)

Dwa teatry online - link do spektaklu

Data: 16 05 2020

Z okazji Dnia Teatru Publicznego udostępniamy nagranie spektaklu "Dwa teatry" Jerzego Szaniawskiego w reżyserii Marka Mokrowieckiego. Więcej o spektaklu #zostańwdomu zachęcamy Was do tego wspólnie z naszym organizatorem Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i naszym mecenasem PKN ORLEN #akcjaedukacja  

Teatr nierozerwalnie związany z życiem. Wywiad z Markiem Mokrowieckim

Data: 14 05 2020

Z Markiem Mokrowieckim, reżyserem spektaklu Dwa teatry Jerzego Szaniawskiego, rozmawiała Monika Mioduszewska-Olszewska. O czym pan chce zrobić przedstawienie? Myślę, że realizacja Dwóch teatrów to doskonała okazja do tego, żebyśmy porozmawiali o fenomenie teatru, bo teatr nie jest jakąś wyspą oderwaną od życia. (...)

Dyskusja online z twórcami "Dwóch teatrów"

Data: 14 05 2020

24 maja o godz. 19.00 zapraszamy do rozmowy z twórcami i aktorami transmitowanej na żywo na Facebooku. Będzie to dyskusja o spektaklu i o tym, jak zmienił się jego odbiór w czasie pandemii. Nie możemy spotkać się fizycznie, więc tworzymy dla Państwa wirtualną (...)

Zapraszamy na warsztat do spektaklu "Dwa teatry". Dzień Teatru Publicznego 2020

Data: 13 05 2020

20 maja o godz. 18.00 zapraszamy na warsztat do spektaklu "Dwa teatry" dla widzów. Będzie to kameralne spotkanie, podczas którego będziemy rozmawiać o spektaklu, poszerzać swoje pola interpretacji i sprawdzać się w kreatywnym działaniu. W tej szczególnej przestrzeni internetu będziemy rozmawiać o tym, czy dwa (...)

Dwa teatry - Dzień Teatru Publicznego 2020 w sieci

Data: 11 05 2020

Co roku, mniej więcej o tej porze, mówiliśmy, że w teatrze - i nie tylko w teatrze - "grosze grają rolę". To hasło obchodzonego od 2015 Dnia Teatru Publicznego i akcji "Bilet do teatru za grosze". Liczyliśmy widzów, miasta, spektakle. (...)

Na planie "Tryptyku rzymskiego"

Data: 11 05 2020

W drugim dniu zdjęć do „Tryptyku rzymskiego” – szlakiem Abrahama podążał Marek Mokrowiecki. Internetowa premiera spektaklu odbędzie się 18 maja br., w 100. rocznicę urodzin naszego wielkiego Rodaka. Monodram Henryka Jóźwiaka wprowadzać nas będzie w osobiste widzenie świata przez Jana Pawła (...)

Tryptyk rzymski. Premiera internetowa

Data: 08 05 2020

Dziś rozpoczęły się w płockiej Bazylice Katedralnej pierwsze zdjęcia do filmowej realizacji poematu Jana Pawła II „Tryptyk rzymski”, w wykonaniu Henryka Jóźwiaka. Internetowa premiera spektaklu odbędzie się 18 maja br., w 100. rocznicę urodzin naszego wielkiego Rodaka. Monodram wprowadzać nas będzie (...)

Na Wiśle śpiewają oryle. Udostępniamy spektakl z Murzynowa

Data: 07 05 2020

15 miejscowości, dziesiątki kilometrów wzdłuż jej brzegu. Wisła. To ona była bohaterką tego przedstawienia. Z okazji „Roku Rzeki Wisły”, który świętowaliśmy w 2017, stworzyliśmy spektakl plenerowy "Na Wiśle śpiewają oryle. Szlakiem nadwiślańskich gmin Północnego Mazowsza". Zapraszamy do obejrzenia spektaklu z Murzynowa.  Nawiązując (...)