Zapraszamy do spędzenia wieczoru sylwestrowego w teatrze. 31 grudnia zaprezentujemy premierę sztuki Nic nie gra w reżyserii i z udziałem Stefana Friedmanna oraz wspólnie wzniesiemy toast za nowy rok. Zapraszamy na dwa spektakle - o godz. 18.00 i 21.30. Bilety w cenie 110 zł są dostępna w kasie teatru.

NIC TU NIE GRA....ale my zagramy.

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszam na Sylwestra do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na wyjątkową komedię.

The Play That Goes Wrong – została uznana za najlepszą komedię na londyńskim West Endzie.  Autorami są Henry Lewis, Jonathan Sawyer i Henry Shields. Tłumaczyła Elżbieta Wożniak. Wystąpią ci, co ich znacie i lubicie. A ja, jako znany reżyser kina akcji, to wyreżyseruje.

Sztuka opowiada o amatorskim zespole teatralnym działającym przy jednaj z politechnik (u nas będzie to płocka filia Politechniki Warszawskiej), który próbuje odegrać historię kryminalną o morderstwie w wyższych sferach. Na pewno będą się starali ze wszystkich sił i zrobią wszystko, żeby nie dać plamy, a Państwu zapewnić dwie godziny super zabawy.

W Londynie sztuka idzie bez przerwy a bilety są w cenie od 24 do 83i pół funta. Kursy walut podaje internet, wyborcza i kantory. Kto umie liczyć, przyjdzie do nas. Dziękuję i do zobaczenia na mrożącym wesołość Sylwestrze w naszym Teatrze.

Stefan Friedmann